Grad:
Osijek
Godina:
18
Rast:
150
Težina:
74
Nati:
Hungarian
Bust:
Large(C)
Najava:
Tražite li nekoga posebnog s kim ćete podijeliti svoj život? Ne tražite dalje! Moje ime je Black_booty i ja sam cijeli paket. Mlada sam, puna života i spremna istražiti svijet s nekim posebnim. Ja sam druželjubiva djevojka koja voli sklapati nova prijateljstva i zabavljati se. Također sam strastvena i predana osoba koja voli prihvaćati nove izazove. Sjajno slušam i uvijek sam spreman pomoći drugima. Tražim nekoga tko može pratiti moj aktivan način života. Netko tko dijeli moje strasti i interese, ali ima i vlastite. Tražim nekoga tko je pošten, odan i ima dobar smisao za humor. Sjajna sam kuharica i apsolutno volim isprobavati nove recepte. Također uživam ići u teretanu i dugo šetati prirodom. Veliki sam ljubitelj filma i volim izlaziti u kino ili imati filmske večeri kod kuće. Veliki sam obožavatelj glazbe i mogu cijeniti sve vrste žanrova. Također sam strastveni čitač i često se satima gubim u svojoj knjizi. Ja sam ljubazna, brižna osoba puna ljubavi koja traži nekoga s kim bi podijelila svoj život. Uvijek sam spreman za nove avanture i nikad se ne bojim riskirati. Ako mislite da imamo neke zajedničke stvari, volio bih čuti vaše mišljenje. Hajdemo se upoznati i vidjeti kamo stvari idu.


Dopisivanje je lako! Samo mi pošalji SMS i krenimo u zabavu razgovora!
Stavi u svoj mobitel:
Plamen Ležerno  Rosetta  Poruka Ljubavi Koju Želim Podijeliti i Pošalji Tekst na Odabrani Broj 592
Pošalji SMS