Grad:
Zlatar
Godina:
38
Rast:
189
Težina:
78
Nati:
Latvian
Bust:
Super Nice
Najava:
Pozdrav svima! Ja sam Grullyodera, ali možete me skraćeno zvati Grully. Uzbuđen sam što sam ovdje na ovom eskort-split.net, u nadi da ću upoznati nove ljude, uspostaviti veze i možda pronaći tu posebnu osobu. Dakle, dopustite mi da vam kažem nešto o sebi. Ja sam 38-godišnja žena koja voli ostati aktivna, bilo da ide u teretanu ili ide na planinarenje i avanture na otvorenom. Ali ne brinite ako ste više na kauču - uživam u Netflixovim pijankama jednako kao i svaka druga osoba! Zalažem se za ravnotežu u životu. Osim što sam aktivan i vegetiram, također volim isprobavati nove stvari i izlaziti iz svoje zone udobnosti. Bilo da se radi o kušanju egzotične hrane ili istraživanju novog grada, uvijek sam spreman za avanturu. Ali u isto vrijeme, također cijenim mirne noći u kojima se možemo sklupčati uz dobru knjigu ili voditi duboke razgovore uz večeru uz svijeće. Što se tiče moje osobnosti, rekla bih da sam iskrena i brižna. Prijatelji mi uvijek dolaze kad trebaju nekoga za razgovor ili savjet, pa ako tražite nekoga tko će vas saslušati i podržati bez obzira na sve, ne tražite dalje! U isto vrijeme, imam i šašavu stranu i volim zbijati šale i nasmijavati ljude. Što se tiče onoga što tražim od partnera – iskrenost je ključna. Netko tko je iskren i dobrog srca sigurno će mi zapeti za oko.Zajednički smisao za humor također je važan – život ponekad može biti težak, stoga je mogućnost zajedničkog smijeha ključna. I naravno, fizička privlačnost također igra ulogu – ali nije sve! Sve u svemu, uzbuđen sam što vidim kamo će me ovo putovanje odvesti. Dakle, ako vam se nešto od onoga što sam rekao dopada – pošaljite mi poruku! Upoznajmo se bolje jer nema ništa bolje od pronalaženja snažne veze s nekim.


Dopisivanje je lako! Samo mi pošalji SMS i krenimo u zabavu razgovora!
Stavi u svoj mobitel:
Plamen Ležerno  Gabriella  Poruka Ljubavi Koju Želim Podijeliti i Pošalji Tekst na Odabrani Broj 431
Pošalji SMS