Grad:
Metković
Godina:
57
Rast:
177
Težina:
63
Nati:
Ukrainian
Bust:
DD
Najava:
Bok, moje ime je Stevka i tražim nekoga s kim bih podijelila životne avanture. Ja sam živahna, otvorena osoba s izvrsnim smislom za humor i željom za životom. Ja sam kreativna duša sa strašću prema umjetnosti i glazbi i uvijek sam u potrazi za novim iskustvima. Pomalo sam ovisnik o adrenalinu i uživam u dobrim izazovima. Ja sam strastvena osoba i tražim nekoga tko je također strastven prema životu. Tražim nekoga tko je iskren, otvorenog uma i voli se smijati i dobro zabavljati. Volim boravak na otvorenom i istraživanje prirode. Ja sam ljubitelj životinja i također uživam provoditi vrijeme sa svojom obitelji i prijateljima. Pustolovna sam osoba i uvijek sam spreman za isprobavanje novih stvari. Zagrižen sam putnik i uživam otkrivati ​​nove kulture i zemlje. Također sam zaljubljenik u fitness i uživam ići u teretanu i trčati. Pravi sam gurman i volim kuhati i isprobavati nove recepte. Također sam pomalo ljubitelj filmova i uživam u gledanju filmova. Pomalo sam romantičan i volim iznenaditi svog partnera malim promišljenim gestama. Tražim nekoga tko je također romantičan i voli provoditi kvalitetno vrijeme zajedno. Ja sam lojalna osoba i tražim nekoga tko je također lojalan i pošten. Sjajan sam slušatelj i komunikator i tražim nekoga tko je također izvrstan u komunikaciji. Jako vjerujem u odvajanje vremena za opuštanje i uživanje u životu. Volim izlaziti na večeru, piće i dobar noćni izlazak, ali rado ostajem i gledam film. Također sam veliki pristalica brige o sebi i brige o svom tijelu i umu. Tražim nekoga tko se također bavi fitnesom i zdravim životom. Ako mislite da biste bili dobar spoj za mene, javite se. Tražim nekoga tko će uživati ​​u životu sa mnom i zajedno istraživati ​​svijet.


Dopisivanje je lako! Samo mi pošalji SMS i krenimo u zabavu razgovora!
Stavi u svoj mobitel:
Plamen Ležerno  Velia  Poruka Ljubavi Koju Želim Podijeliti i Pošalji Tekst na Odabrani Broj 614
Pošalji SMS